EKO Jabłonna logo header

Praca

Nabór

Ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko specjalista ds. eksploatacji sieci wodociągowej

 Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych i odbiorczych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla inwestycji sieciowych
  • nadzór, organizacja i prowadzenie prac budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych we współpracy z kierownikiem budowy
  • odbiór robót częściowych, rozliczanie robót, sprawdzanie faktur pod względem merytorycznym
  • inne czynności służbowe zlecone przez kierownika działu

Nasze wymagania

  • dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • wykształcenie wyższe i 2 lata pracy lub wykształcenie średnie i 5 lat pracy
  • znajomość przepisów w zakresie Prawa budowlanego
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – specjalizacja sanitarna
  • uprawnienia budowlane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia kierunkowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagane dokumenty i oświadczenia

  1. CV.
  2. List motywacyjny – własnoręcznie podpisany.
  3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk do pobrania poniżej).

Pozostałe informacje

  1. Dokumenty kandydata wybranego w procesie rekrutacji i zatrudnionego w GPK Eko Jabłonna sp. z o.o. będą dołączone do jego akt osobowych.
  2. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 506 134 126 .
  3. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w GPK Eko Jabłonna sp. z o.o. w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.
    Budynek częściowo przystosowany dla osób z niepełnosprawnością.

Podanie przez kandydata danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

Termin i miejsce składania dokumentów

Dokumenty należy składać do dnia 14.08.2024 r.  w siedzibie GPK Eko Jabłonna sp. z o.o. (ul. Zegrzyńska 1 lok. 10, 05-110 Jabłonna) lub drogą pocztową. Kopertę należy opatrzyć imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem „Nabór na stanowisko specjalisty ds. eksploatacji sieci wodociągowej”.

W razie przesłania dokumentów drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę stempla pocztowego.

Klauzula informacyjna i kwestionariusz osobowy

Archiwum